Anasayfa » Diyet Bilgileri » Bölgesel zayıflama yöntemleri

Bölgesel zayıflama yöntemleri

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Bölgesel zayıflama yöntemleri

Bölgesel Zayıflama denildiğinde günümüzde akla gelen birçok ameliyat gerektirmeyen yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları ise; ultrasonik ve radyofrekans* teknikleridir.

Soğuk uygulamalı zayıflama yöntemleri nelerdir?

Soğuk uygulamalı bölgesel zayıflama sistemleri; ZELTIQ™* CoolSculpting, UltraShape V3, VelaShape III ve Accent Vshape yöntemleridir.

Zeltiq sistemi nedir?

Zeltiq sistemi vücudun dondurularak bölgesel olarak incelmesini sağlamakta olan bir sistem olup, uygulama esnasında cilt jel petler sayesinde korunarak daha sonrasında vakumlu bir kapsül içerisine çekilerek yağ hücreleri dondurulmaktadır. İşlem sırasında sadece birkaç dakika kadar vakumlama nedeni ile sız hissedilebilmektedir.

Tedavi süresi ne kadar sürmektedir?

Seans yaklaşık 45-60 dakika kadar sürmekte olup, tek bir seans yeterli olmaktadır.

Zeltiq sistemi kimlere yapılabilir?

Bu yöntem ile bölgesel incelme, kilosundan memnun olan fakat diyet ve egzersizle verilemeyen belirli bölgelerde var olan inatçı yağlardan kurtulmak için 18 yaşını doldurmuş herkes yararlanabilmektedir. Ancak doğumdan ancak 6 ay sonra yapılabilmektedir.

Uygulama hemen etkisini gösterir mi?

Bu yöntem ile yapılan tedavi sonrasında gözle görülür belirginlik olmakla birlikte esas sonuç belirli bir zaman sonra vücuttan yağların atılmasından sonra gözlemlenmektedir.

Bölgesel incelme karın bölgesinde diyet ve egzersiz ile verilemeyen inatçı yağların yok edilmesine yönelik yapılan tedavilere verilen genel isimdir. Mustafa Karataş ve ekibi tarafından Nişantaşı’nda yer alan kliniklerinde bölgesel incelme karın bölgesi için işe yaşayan birçok yöntem yer almaktadır.

VelaShape 3 yöntem ile karın yağlarınıza veda edin!

VelaShape 3 yöntemi, inatçı ve bölgesel yağların vücuttan atılmasına yardımcı olmakta olan oldukça etkili bir yöntemdir. Bipolar adındaki radyofrekans; kızılötesi ışık enerjisi ve mekanik masaj harmanlanmasından oluşmakta olup, yağ kütlelerinin parçalanmasını sağlamaktadır. Bu işlemlerin ardından infraruj ısı sistemi ile kırılan yağlar emilmektedir.

Uygulama seansları ve süresi ne kadar?

Kliniğimizde uygulama 6 seans önerilmekte olup, her bir seans haftada bir kez uygulanmaktadır. Ayrıca bu program esnasında bol bol su içilmesi Dr. Mustafa Karataş tarafından önerilmektedir. İşlemin uygulama süresi ise toplamda 40 dakika sürmektedir.

Hakkında admin

Diyetlistesi.info olarak sizlere her zaman sağlıklı bir diyet yapabilmeniz için güncel bilgileri aktarıyor ve en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Bu bilgiler sayesinde sizlerde diyet yapabilecek ve bu diyetten en iyi şekilde faydalanabileceksiniz. Bizlere destek olmak için yorumlarınızı esirgemeyiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*