Yeniler:
Anasayfa » Diyet Bilgileri » Canan Karatay Sağlığınıza Zarar Vermeyin

Canan Karatay Sağlığınıza Zarar Vermeyin

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Sanayileşmenin çok ileri düzeylere ulaşması sonucunda , yediğimiz, içtiğimiz bütün besinler neredeyse tamamen doğallıktan uzaklaşmış durumda. Bu durum sağlığımıza ciddi anlamda zararlar veriyor. Dışardan aldığımız hemen her besine küçük şırıngalarla zehir enjekte ediliyor, göz görmeyince gönül katlanırmış, doğru, gözümüzle görmediğimiz enjekte edilen zehirleri büyük bir keyifle yiyoruz.

Eskiden insanlar yiyeceklerini kendilerini yetiştiriyolar , gübre olarak hayvan pisliği kullanıyorlardı, onlar hep uzun ve sağlıklı yaşarlardı, yeni nesil de ise ergenlik döneminden itibaren çeşitli hastalıklar baş gösteriyor. Bunun sebebi gittikçe sanayileşen ülkemiz de doğal beslenmenin azalması. Her gün yediğimiz, içtiğimiz besinlerle git gide zehirleniyoruz farkında olmadan ama bu durumu ciddiye almıyor, görmezden duymazdan geliyoruz. Modern hayat koşullarında hemen bütün işler makinalara teslim edilerek rahat ettiğimizi düşünerek aslında toplu bir şekilde intihar ettiğimizin farkında değiliz.

canan karata

Bütün dünya tarımsal anlamda çeşitli faaliyetler göstermesine rağmen biz sanayileşme adı altında küçük doğal üretim yapan insanları da tüketiyoruz.  Peki bunun çözümü nedir? Bu durumun çözümü kendi besinlerimizi sağlıklı olarak tüketmekten geçiyor. Bu konu hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz internet üzerinden çeşitli arama motorlarına Canan Karatay Sağlığınıza Zarar Vermeyin yazarak sağlıklı ve doğal beslenme hakkında detaylı bilgilere ulaşabiliriz. Bu diyetin başlıca teması yapay tatlandırıcılar içeren ve gdolu gıdalardan uzak durmak, bunu haricinde her türlü besini yiyebileceğimizi savunan bir diyet listesi. Meyveleri mevsiminde ve doğal olarak yememiz gerektiğini vurgularken, tükettiğimiz meyvelerin de tüketim şeklinin sağlığımız açısından olumlu ve olumsuz sonuçlara sebebiyet verebiliyor. Örneğin yemeklerden sonra tüketilen muz mevsiminde dahi olsa vücut da yağ olarak depolanıyor, kibrit kutusu peynir ölçüleri gibi ölçüler olmadığından aç kalmıyoruz.

Canan karatay’ın özel diyet listesi;

Canan Karatay Diyet Listesi

Ender Saraç Diyet Listesi

Ender Saraç Diyet Tavsiyesi

Hakkında admin

Diyetlistesi.info olarak sizlere her zaman sağlıklı bir diyet yapabilmeniz için güncel bilgileri aktarıyor ve en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Bu bilgiler sayesinde sizlerde diyet yapabilecek ve bu diyetten en iyi şekilde faydalanabileceksiniz. Bizlere destek olmak için yorumlarınızı esirgemeyiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*