Yeniler:
Anasayfa » Diyet Bilgileri » Kabızlık İçin Sunulan Çözüm Önerileri

Kabızlık İçin Sunulan Çözüm Önerileri

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Bu, birçok Amerikalı’nın muzdarip olduğu bir konudur, ancak nadiren konuşmak istemektedir – kabızlık.

Düşük lif veya diyet eksikliği çoğu zaman sorumludur, ancak bazı hastalarda hala daha ciddi bakım gerektiren sorunlar var.

Kabızlık, sık olmayan bağırsak hareketi veya taburelerin zor geçişi olarak tanımlanır; bunlar birkaç hafta veya daha uzun süre devam eder. Genellikle haftada üçten az bağırsak hareketine sahip olarak tarif edilir. http://www.kabizliganeiyigelir.xyz/ konusunda detaylar içeriğimizde yer almaktadır.

Kabızlığı gidermek için evde bakım yapmak kolaydır.

“Bazı lif takviyeleri ve yumuşatıcılar alarak başlayın.Ayrıca Miralax veya Clearx gibi bazı ürünleri deneyebilirler ve eğer bu yardımcı olmazlarsa magnezyum sitrat veya magnezyum sütü gibi bazı magnezyum bazlı ürünleri denemelisiniz” dedi. Dr. Gokul Subhas, Kolorektal Cerrah.

Bu tedaviye birkaç aydan daha uzun süre ihtiyacı olan veya daha yüksek bir OTC tıp dozu olan hastalar, daha fazla hizmet etmediğinden emin olmak için bir kolorektal doktora gitmelidir.

Subhas, önce hastanın elektrolitlerini ve hormon seviyelerini kontrol ettiğini söylüyor. Buradan cerrah, iki nokta üst üste transit bir çalışma yapacaktı. Kabızlık nasıl geçer diyenler için ilgili makale sitemizde yer almaktadır.

“Bazı belirteçleri olan bir hap yutturuyoruz .. Birinci günde, üçüncü gününde, beşinci günde, yediinci günde CDL x-ışınları yapıyoruz, işaretlerin nasıl ilerlediğini görüyoruz. Bu bize bunun genel bir sorun olup olmadığını bir fikir verecektir. Tüm kolonlarında veya soruna neden olan belirli bir alansa, “dedi Subhas.

Sonuçlara bağlı olarak, cerrah hala daha fazla test gerçekleştirmek zorunda kalabilir.

Servis kabızlıkları için iki işleme yolu vardır: kolonun bir bölümünü çıkarmak veya rektumun fizyolojisini değiştirmek.

Subhas, durumunuz hakkında doktorunuza karşı dürüst olmak için gerekli tedaviyi yaptırmanın önemli olduğunu belirtiyor.

Subhas, “Gizlemekten, acı çekmekten ve kötü aşamalardan geçmek yerine, pelvik ağrı ve karın ağrısı yaşamaktan çok, durumunuzu açıkça açıkladığınızdan ve tedavide bulunmanız daha iyi” dedi.

Nüfusun sadece yüzde 5’i şiddetli kabızlıktan muzdarip. Bazı ilaçlar da kabızlığa neden olabilir. Bu nedenle, doktorunuzla açık ve dürüst bir diyaloga sahip olmak gereksiz acılardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Daha sonra komplikasyonlara neden olabilecek sessizlikten ziyade doktorunuza gidip tedavi edinmek en iyisidir.

Hakkında admin

Diyetlistesi.info olarak sizlere her zaman sağlıklı bir diyet yapabilmeniz için güncel bilgileri aktarıyor ve en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Bu bilgiler sayesinde sizlerde diyet yapabilecek ve bu diyetten en iyi şekilde faydalanabileceksiniz. Bizlere destek olmak için yorumlarınızı esirgemeyiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*