Anasayfa » Diyet Bilgileri » Uyurken Kilo Verme, Zayıflama İçin Neler Yemeli?

Uyurken Kilo Verme, Zayıflama İçin Neler Yemeli?

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Dürüst gıdalar harcamak, yani kalorisi düşük, besin oranı yüksek yiyeceklere yönelmek kilo verme hedefinize ulaşmakta çok önemlidir. Uykuda zayıflama, kilo verme için neler yemeli? makalemizdeki gıdalar içerdiklerinden daha pozitif kalori yakımı potansiyeline sahiplerdir ve siz uyurken de yağ kütleleriyle savaşıp, zayıflamanızı sağlarlar.

Narenciyeler (portakal, mandalin, greyfurt, limon vb), yağ brülör özelliği ile bilinen lif ve C vitamini depolarıdır. “Fat Free Kitchen”‘a tarafından, C vitamini, içeriğindeki karnitin amino asit sayesinde, vücudunuzun yağ işleme kapasitesi konusunda kayda değer bіr rol oynar.Bu gıda, yağ seyreltilmesi sürecini hızlandırır ve sonra vücudun bunu ortadan kaldırmasını sağlar. Metabolizmayı artırmak ve yağ tutuşmak için lif ve C vitamini açısından zengin turunçgiller sofranızdan yetkisiz olmasın. Greyfurt, guava, limon, bilye limonu, portakal, mandalina, papaya ve domates en bilindik narenciye çeşitlerindendir. Bu meyvelerden yapılan meyve sularını içmek de benzer işi görecektir.

uykuda_zayiflama_kilo verme_icin_neler_yemeli (1)

Baklagiller, size bitkisel kökenli yağsız protein sağlarlar. “Fat Free Kitchen”‘a göre proteinin sindirimi uzun sürer, bu nedenle daha pozitif kalori yakmanızı sağlar. Akşam yemeği için fasulye çorbası yemek ya da piyaz yemek, uyku saatlerinde kalori yakmanıza asistan olabilir. Kayda Değer baklagiller arasında, mercimek, bezelye ve fasulye çeşitleri yer alıyor.

Yeniden “Fat Free Kitchen”‘a kadar, süt ve süt ürünleri taşıyan besinler de, yağ hücreleri ile savaşarak çabuk kilo vermenizde önemli rol oynarlar. Yapılan bilimsel çalışmalar, kalsiyumun yağları parçaladığı gerçeğini ortaya çıkarmıştır. Süt ise en varlıklı kalsiyum kaynaklarındandır. Yağ brülör özelliklerinden muamele etmek için, günlük 1,300mg 1,200 arasında harcamak gerekir. Süt bununla birlikte, karışık karbonhidrat deposu olan bіr içecektir. Karışık karbonhidratlar insülin seviyesini düşük bіr seviyede yakalamak için etkilidirler. Düşük insülin seviyesi ise metabolizma hızının artırılması ve kalori yakmaya yardımcı olur. Kaymağı gücenmiş süt içmek boşboğaz kalori eklemeden yağ yakmanızı sağlayacaktır. Yağ yakma özelliği olan öteki kalsiyumdan varlıklı süt ürünleri, sert – yumuşak peynir ve yoğurttur. Gün boyu 3-4 porsiyon süt ürünü tüketerek sütün uykuda da yağ aydınlatma potansiyelinden yararlanabilirsiniz. Kalsiyum takviyesi haplar almak, bu yiyecekleri tüketmekle bіr değildir, süt ürünleri ile beslenmek ilk elden metabolizma üzerinde uyarıcı tesir gösterir. 

uykuda_zayiflama_kilo verme_icin_neler_yemeli (2)

“New York Daily News”‘e kadar, kepekli tahıllar, insülin seviyesini düşük tutan, yağ brülör beslenme öğeleri içerirler. Kepekli tahıllar, her ikiside metabolizma uyarıcı özelliğe sahip olan, karbonhidrat ve lifin kaynaklarıdır.Kepekli tahıllar arasında, tam buğday, arpa, kahverengi pirinç, quinoa, buğday kepeği ve buğday tohumu sayılabilir. Sabah 1 kase yulaf ezmesi ile kahvaltı etmek sizi, hem uzun zaman tok miktar ayrıca de güne dinamik başlamanızı sağlar.
Hem akşamları atıştırmalık olarak da yoğurtlu veya meyveli yulaf ezmesi tahıl gevreği tüketmek de, uyurken zayıflamanıza asistan olacaktır.

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*