Anasayfa » Güzellik » 2014 ilkbahar makyaj trendleri

2014 ilkbahar makyaj trendleri

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)
2014 ilkbahar makyaj trendleri fazla çarpıcı!

New York Moda Haftası, 2014 ilkbahar modasıyla birlikte ilkbahar makyaj trendleriyle de ilgili ipuçları vermişti. Podyumlarda anahtar sözcük ‘minalizm’di. Makyaj artistlerinin birçoğu canlı çünkü sakin bіr dış görünüş yaratmış, dudakları ve gözleri öne çıkarırken cildin pırıl pırıl görünmesini sağlamıştı.

İşte podyumlardan bizim seçtiğimiz makyajlar…

Marc by Marc Jacobs

Moda haftasının en işaret makyajlarından biri, defalarca farklılığını konuşturan Marc by Marc Jacobs’la karşımıza çıktı. Yalın Diyet Listesi yaklaşık olarak ‘transparan’ ciltle kontrast yaratan zinde göz makyajı için çarpıcı mavi renk kullanılmış. 

Başat olan bu renkle natürel renkler göstermek zekice bіr tercih. Ne de olsa yüzümüzde bіr renk cümbüşü yaratmak istemeyiz.

Naeem Khan

NARS Makyaj Artisti James Boehmer , gözlere belli belirsiz bіr makyaj uygularken dudakları vurgulamayı ve hissi bіr dış görünüş yaratmayı seçmiş. 

Şarap tonlarının özellikle mürdümün bu senenin trendi olduğundan çoğu kez bahsettik. Koyu renkli rujları sürmeden önce primer uygulamanın daha pürüzsüz ve uzun süreli olmasını sağlayacağını hatırlatalım. Hem parmaklarınızın gücünü kullanmayı da unutmayın! Parmak uçlarıyla sürdüğünüz rujlar istediğiniz tonu ayarlamanıza asistan olacaktır.

Oscar De La Renta

Makyaj Artisti Gucci Westman, 2014 New York Moda Haftası’nda minimalist ve çarpıcı makyajlara imza attı. Dudaklar için şeftalı ve pembe tonlarını seçen Westman, gözlerde mor makyajı seçim etmiş. 

Her cilt tonuna kolaylıkla uygulanabilecek bu makyajın en hoş tarafı da, ayrıca gece keza gündüz rahatlıkla kullanılabilmesi…

Tanya Taylor

NARS kozmetiğin Makyaj Artisti Uzo, tabii makyajla parlak teni vurgulamış. Tüm deri kusurlarınız kaybolmuş ve yüzünüzde hiç makyaj yokmuş gibi duruyorsa, bunun en ideal makyaj olduğu söyleniyor. 

Uzo, NARS Sheer Glow fondötenle bu görüntüyü yakalamayı başarmış.

 

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*