Yeniler:
Anasayfa » Güzellik » 2014 Saç Modelleri

2014 Saç Modelleri

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)
 Sevgilisinden ayrılan, işi ile sorunlar yaşamış gibi bіrçok ufak tefek çözülebilir sorunlar da ilk olarak kuaföre gidilir saçlar fazla öbür bіr model ile değiştirilir ve çok zıt bіr renge boyanır. Bu bayanlarda azıcık olsun rahatlamaya ve yeni değişimin vermiş olduğu kolaylık ile moral bozukluklarına iyi gelmektedir.
 Bayanların ihtiyaçlarına göre her yıl yeni modeller ile saç kesimleri yapılmaktadır. 2014 saç modellerinde bayanlar aralarında en çok seçim edilen saç modelleri; arkadan öne uzayarak gelen küt modeller, kısa erkek tıraşı denilen model, katlar verilerek kesilmiş her türlü saç modeli ve son yılların en vazgeçilmezi olan kâh küllerdir.
Keza bu yıl fön çekilmiş saçın atkuyruğu olarak toplanması, dağıtılmış örgü figürleri de çok rövanşta olup bayanlar aralarında en çok tercih edilenler arasındadır. 2014 sac trendleri her yaşa özel öbür bіr tasarım ile düzenlenmekte ve ona tarafından de kesim gerekleştirilmektedir. Küçük kız çocukları, orta yaşlılar, gençler diye ayrılan modeller seçim üzerine ast fаkаt herkese de bu kesimler uygulanabilir.
 Saç modelleri 2014 tasarımlarında ana kayda değer olan şey; kişinin kesilecek olan modele yüzünün ve fiziğinin yerinde olup olmadığıdır. Birey kendine yakışan en iyi modeli yeniden kendisi seçecektir.

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*