Yeniler:
Anasayfa » Güzellik » 2015 Topuz Modelleri Çok Farklı

2015 Topuz Modelleri Çok Farklı

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

 Güzelliğin hiç bіr vakit yaşı yoktur. Özellikle orta yaştaki bayanların da kendilerine bakmaktan vazgeçmemeleri gerekmektedir. Orta yaşlarda sadece erkeklerde yok bayanlarda da saç sorunları meydana gelmeye başlamaktadır. Bilhassa saçların seyrelmesi ve beyazlaması en fazla bu dönemde başlayan sorunlar arasında yer almaktadır. Bu gibi sorunlar ile uğraşmak yerine gerekli tedbirleri alarak ve bakımları yaparak olduğunuzdan daha genç ve kuytu görünmeniz de olası. Orta yaşlılar için topuz modelleri ve saç şekillerini sizler için derledik:

orta yaş topuz  

Orta yaşlı sarışın bayanlar için Topuz Modelleri

Sarı rengin her tonu orta yaşta rahatlıkla kullanılabilir. Bilhassa sarı rengi devingen bіr saç kesimi ile birleştirerek oldukça genç ve dar görünebilirsiniz. Iş yemeği veya özel bіr davete katılacaksanız ve katlı ve kısa bіr saçınız var ise şüphesiz maşa ile hareketlendirilen ve ensede toplanan bіr topuz sizler için oldukça doğru bіr saç modeli tercihi olacaktır.

Orta yaş topuz -3  

Orta ihtiyar esmer bayanlar için Topuz Modelleri

Koyu kahverengi ve siyah renkler tekrar tekrar daha genç görünmenizi sağlamaktadır. Dahası dağıtılmış ombre teknikleri ile saçınıza kazandıracağınız ışıltılarla da daha formlu bіr saç elde edebilirsiniz. Orta boyda bіr saç yapınız var ise koyu renkli saçlar için en ideal olan topuz modeli balerin topuzunun ensede yapılan saç modelidir. Bir klasik olan ense topuzu her yaşta kullanılabileceği gibi bilhassa koyu renk saçlarda oldukça şık ve kibar bіr görünüş ortaya çıkarmaktadır. Bu ve buna aynı gösterişli olmayan topuz modelleri ile jurnal yaşantınızda da tarzınızı koruyabilirsiniz.

orta yaş topuz -2

 Orta yaşlılar için saç modelleri arasından seçim yaparken kesinlikle saç renginize de dikkat etmelisiniz. Epeyce marjinal bіr saç yaşınıza uygun olmayacağı gibi her ortamda da kullanabileceğiniz kullanışta bіr saç modeli yapmakta da zorlanabilirsiniz. Daha genç gözükmek için farklı alanlara yönlendirilmiş ışık oyunları ile saç renginizi sabitleyerek düzensiz ve maşalı topuzları tercih edebilirsiniz. Oldukça uzun saçlar yerine daha kısa ve orta irtifa saçları tercih etmeniz daha devingen ve daha genç bіr görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Bu Vesile Ile her saç modelini de saçınızda rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bu yazı www.sacmodelleri.com.tr   sitesi katkılarıyla hazırlanmıştır.  

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*