Yeniler:
Anasayfa » Güzellik » 3 püf noktada daha acısız tüylerden kurtulun

3 püf noktada daha acısız tüylerden kurtulun

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Bildiğiniz gibi bahar artık kapımızda kısa elbiseler etekler tekrar trend olacak bu nedenle bacaklar ön planda olacak. Bacakların pürüzsüz bіr görünüme sahip olması için istenmeyen tüylerle savaşımız başladı. Daha seri ve ağrısız bіr usul olan PERMATIKLE tüylerinizi almanızı öneriyoruz. Peki, sız ne çoğunlukla beden tüylerinizi alıyorsunuz? Ve bunun için tatmin edici zamanı daima bulabiliyor musunuz?
Günümüzde maalesef iş stressinden koşuşturmalardan gövde tüylerimizi almaya zamanımız olmuyor. Tabi öyle Epilasyon yada Lazer epilasyon da yaptırabilirsiniz daha kalıcı olması için, çünkü bizim size önereceğimiz özel püf noktalarla daha çabuk ve pürüzsüz bіr cilde sahip olabilirsiniz.
 

Kullanacağınız permatiğin bıçaklarının yeterince keskin olmasına dikkat edin, vücudunuzda çünkü tüyleri daha iyi kavrar ve teninizi tahriş etmez. Permatiklerin daha uzun süreli uygulamak ve belirgin kalması için kullandıktan daha sonra iyice yıkayıp kurulamak gerekiyor. Banyo ve ıslak ortamlarda saklamamanızı öneriyoruz.
 
Permatiği kullanmadan önce Peeling yapmanızı öneriyoruz, teninizdeki ölü deriyi ve kepeği yok eder tüy alımını daha çok kolaylaştırır.

Permetikle tüy almada önemle uyarı edilmesi gereken bіr etkende tüylerin çıkma yönüne  ters tarafına doğru göstermek. Böylelikle hem tüylerin çıkma süresi azalırken öte yandansa daha pürüzsüz bіr tüysüz bölge elde edersiniz.  Işlem sonrasında unutulmaması gereken manâlı bіr noktada bacaklarınızı bebek pudrası veya alovera jel ile masaj yerine getirmek. Bu Vesile Ile bacaklarınızın pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlar.

 

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*