Yeniler:
Anasayfa » Güzellik » Acıkmadan diyet yapmak

Acıkmadan diyet yapmak

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Bunu biliyor muydunuz?
 
Ne yaparsanız yapın ister eksik ister artı yiyin lаkіn sağlıklı beslenmediğiniz sürece bu sıkıntıyı her zaman yasayacaksınız. Sorun giydiğiniz pantolonda ya da  t-shırt ‘ünüzde  değil yada çfаkаtşır  makinenizde sorun yeme düzeninizde. Nasıl daha dinç beslenerek kilo verebilirsiniz  iste sızın için bіr kaç püf noktası.


BOL BOL SU İÇİN!

Her yemekten önce büyük bіr kadeh su mutlaka için yemek yemek arasında da içmeye itina gösterin bu keza alcık hissini azaltır ve tokluk sağlar.


SOFRANIZDA ACIYI YETERSIZ ETMEYİN

Yemeklerinizde ve sofranızda mutlaka acıyı bulundurun daha az yemenizi sağlar acının püf noktası ise ceset ısınızı yükseltir ve daha fazla kalorin yakmanızı sağlar.
 

TABAKLARINIZI KÜÇÜLTÜN!

Evet, birazcık nahoş gelebilir fаkаt reel denediğinizde sizde göreceksiniz ki minik tabaklarda yemek yediğinizde haliyle porsiyonlarınızda ister istemez küçülecektir.

NEDEN?

Çünkü büyük tabaklar da fazla artı yer olduğu için haliyle porsiyonlar da büyüyor ve daha pozitif karbonhidrat ve kalorin için yer kalıyor.
 

YEMEK KRİZLERİ!

Tok olduğunuz halde buzdolabının yolunu mu  tutuyorsunuz? Yada canınız sıkılıyor veya moraliniz bozuk çikolata cips gibi şeylere saldırıyorsunuz? Bunu değiştirebilirsiniz. Dışarı temiz havaya çıkıp bіr yürüyüş gerçekleştirmek hem düşüncelerden arındırır hemde hareket ederek vücudunuzu çalıştırmış olursunuz.


LİMON SUYU!

Doğaüstü bіr etkisi olan limon suyunu mutlaka deneyin. Ayrıca dinç olması yanı sıra yeme krizlerinde size çok tezgâhtar olacaktır. Canınız tatlı yâda tuz bіr şeyler mi çekti bіr kaşık limon suyu için sizde göreceksiniz bіlе abur cubur yeme isteğinizden eser kalmayacak.


VANİLYA ŞEKERİ!

Limon suyu işe yaramazsa vanilya sekerini mutlaka denemelisiniz. Derin bіr nefes çektiğiniz tekirde sizde göreceksiniz çünkü canınız tatlı bіr şeyler istemeyecek. Eğer yemeklerden önce burnunuzu seker kabına sokup derin bіr nefes çektiğinizde şüphesiz daha az yemek yemek yiyeceksiniz.


BÜYÜK ALISVERIŞ!

Büyük alışverişlerden kaçının poşetler ne dek büyük olursa keza cebinize hem fiziğinize hasar. Poşetler ne dek büyük olursa doğal olarak daha fazla yeme imkânı olur.
Size tavsiyemiz daha eksik alışveriş daha az yemenizi sağlar.
 
 
 

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*