Anasayfa » Güzellik » Bölgesel zayıflamanın yolları

Bölgesel zayıflamanın yolları

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Vücudumuzun metabolizmasın da kodlanmış bіr şekilde bulunan bazı kurallar vardır.
Yediklerimiz ve içtiklerimizden dengeli bіr şekilde yağ depolar yâda enzim ihtiyacını karsılar. Gerçekte bizimde yapmamız gereken tek şey vücudumuzun koyduğu kuralları onun aleyhine kullanarak böylesel zayıflamaya itmek olacaktır.
Kilo vermenin asıl koşulu, aldığınız gıdalardaki enerjinin harcadığınız enerjiden az olmasıdır. Böylelikle vücudumuza kodlanmış olan kurallar işlemeye başlayacak ve gerekli enzimleri bulamadığından bіr süre vücudun yağ rezervlerini koruma altına alacaktı.
Ve biz kadınların en büyük yanılgıya düştüğü noktada burası olmaktır.


YEMİYORUM LAKIN KİLODA VEREMİYORUM.

Sabırlı olup günlük vücuda zorunlu olan karbonhidrat ve enzimlerin sıradan 400-600 kalori aşağıda beslenmeye devam edip vücudumuzu bіr zaman sonra gerekli olan enerji ihtiyacını yediklerimizden değil de vücudumuzun depoladığı yerlerden karşılamasına neden olmuş olacak. Bu Vesile Ile bölgesel bіr zayıflamayı imkânlı bіr ülkü getirmiş olucaz.
 
SPOR VE EGZERSİZLERLE DERİYİ GERME
 
Haliyle kilo verdiğimiz bölgelerde deride bіr yumuşfаkаt verdiğiniz kilo oranına göre de sarkmalar olacaktır. Bu problemi de spor ve egzersizlerle tamamlayacaz. Böylelikle hem bölgesel bіr zayıflamayla kilolardan kurtulup sporla da sıkı bіr deri elde edip güzelliğimize çekicilik katmış olcaz.
 
 
 
 

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*