Yeniler:
Anasayfa » Güzellik » Dondurma diyeti ile kilo vermeye hazır olun

Dondurma diyeti ile kilo vermeye hazır olun

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Dondurma diyetinin gerçekten an be an bіr programı bulunmuyor. Yalnızca haftada 3 gün ara öğünlerinizde yalnızca vanilyalı dondurma edinmek üzere birer top yeme imkanınız olacak okadar. Yani bіr gün ara ile sizler istediğiniz bіr ara öğünde bіr top dondurma yiyerek formunuzu koruyor olacaksınız. Kuşkusuz öteki gıdalar ise tekrar diyete yerinde olacak ve istediğiniz herhangi bіr diyet programını uygulayabilirsiniz. 

”Fizigimizde ve sağlıgımıza dikkatli olmak yaşam kalitesini  artırır. Yaşfаkаt sevinci verir bizlere”
Dondurma diyetinde gaye aslında sizin hevesinizi köreltmek ve o dondurmayı yiyeceksiniz diye heyecanlı şekilde bekleyip sabretmeyi ve diyete alışmayı başarmak olacaktır. Kim size dondurma yer misin fаkаt bunun dışında yediklerine dikkat et der de sen kabul etmesin? İşte özet olarak birazcık zorlanacağınız çünkü ardından dondurmayı düşündüğünüzde katlanabileceğiniz bіr perhiz programı ile zayıflayabilirsiniz.

Dondurma diyeti kuşkusuz bahar ayında ve yaz ayında yapılabilir. Somurtkan halde kışın yiyeceğiniz dondurmalar nedeni ile hasta olabilirsiniz. yavaş yavaş havaların ısındığı şu günlerde de bizce dondurma diyetini mutlaka deneyiniz ve şen bіr işlem içinde kilo vermeye başlayınız. Eğer vanilyalı dondurmayı sevmiyorsanız o halde bitter çikolatalı veya meyveli dondurmayı seçim edebilirsiniz.

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*