Yeniler:
Anasayfa » Güzellik » Hangisi Sizin Makyajınız?

Hangisi Sizin Makyajınız?

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

1- Romantik bohem

Bu stilde önemli olan buklelerin benzeri rüzgar kadar dağıtılmışçasına doğal, gözlerin ise tıpatıp bіr deniz gibi derin olması siklet taşıyor. Yeşil renkli bіr göz farıyla gözler kaşlara kadar boyanıyor. Gözün iç kısımlarında ise aydınlık bіr etki yaratmak için açık yeşil far kullanılıyor. Göz altlarında ise sıcak bіr kahve tonu seçim edilmeli. Daha Alçak göz kapağının içi siyah bіr göz kalemiyle belirginleştirildikten sonra, kirpiklere siyah rimel kullanılıyor. Yanaklar, şeftali tonunun sıcaklığıyla ışıldarken, dudaklar şarap rengi bіr rujla vurgulanıyor.

2- Soğuk ihtişam

Hitchcock fimlerindeki kadınların erotizmini yakalamak için göz kapaklarının üzeri gümüş/beyaz bіr farla boyanıyor. Bronz renk göz kapağının üzerinden bіr yay biçiminde uygulanıyor. Bir tedarik bronz far gözlerin altına ve Diyet Listesi yanakların üstteki kısmına belkі ışıltı kazandırmak için uygulanabilir. Siyah eye-liner kirpik diplerine sürülüyor. Gözün daha aşağı kısmında ise orta bölümden başlayarak gözün dışına doğru ince bіr çizgi çekiliyor. Dudaklar ise sezonun trend rengi kırmızıyla vurgulanıyor.

3- Maskülen ofis makyajı

Herzamanki büro kıyafeti, sımsıkı geriye yığılmış saçlar ve sade bіr makyajla abartısız bіr şekilde ortaya konuyor. Göz kapaklarının üstüne yumuşak bіr kahve tonundaki göz kalemiyle bіr yay çekiliyor. giderken kalemi içeriden dışarıda dürüst göstermek tartma taşıyor. Kalemle kirpik diplerinin de adamakıllı boyanması şart. Dudaklar doğal tonlarla hafifçe belirginleştiriliyor. Yanaklarda ise bronz allık kullanılıyor.

4- Seksi 20’ler

Modacıların vazgeçemediği çarliston stili, saçlarda yumuşak dalgalarla bütünleşiyor. Eflatun renkli değişkenlik far önce gözkapağının üzerine sürülüyor. Parlak bіr etki yaratmak için parlak beyaz kaş kemiğine ve gözün iç kısmına uygulanıyor. Göz kapağının dibine yumuşak bіr göz kalemiyle bordo bіr çizgi çekiliyor ve daha sonra renk dağıtılıyor. Taze bіr bitiş için dudaklar albenili bіr pembe/kırmızı, yanaklar ise şeftali tonlarına boyanıyor.

5- Sportif ve doğal

Yün yara ve şalları sıkça göreceğimiz bugünlerde ‘outdoor’ modası ağır makyajları kaldırmıyor. Kullanılan renkler şal ve berenin tonlarından izler taşıyor. Yanaklar şeftali tonlarıyla renklendiriliyor. Kaş kemiğinin üstüne hafifçe uygulanan açık renk far gözlere parlak bіr ifade kazandırıyor. Kirpiklere sadece bіr kez rimel sürülüyor. Pembe renkli gloss’la dudaklar vurgulanıyor.
 

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*