Anasayfa » Güzellik » Kadınlar İçin Karın Kası Egzersizi

Kadınlar İçin Karın Kası Egzersizi

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Yediğimiz yiyeceklerin tamamı kilo yapıyor olamaz. manâlı bazı detaylara dikkat edildiği süre ve yediklerimizden bedenimizin his etmeyeceği kadar küçük ödünler vererek ağır diyetler ve sporlar yapmadan formda kalmak mümkün. Biz kadınların en büyük probleminden biride göbek oluşumudur ve en büyük hayallerimizden biride fit ve kalcı bіr karın kası edinmek iste tamda burada sizler için kolay önerilerimiz olacak. Bu önerileri özenli bіr şekilde yerine getirip günde ortalama bіr saat tempolu yürüyüş yaparsanız çok süre geçmeden sizlerde hayallerinizi süsleyen kuvvetli bіr karın kasına kavuşmuş olacaksınız.

ŞU KOLAY PÜF NOKTALARINA DIKKAT EDİN:
• Asıl öğünlerinizde bu yapı taşlarından 2 veya 3 tanesinin veya en azından 1 tanesinin her ara öğününüzde bulunmasına özen gösterin.
• Protein, karbonhidrat ve yağ gibi inşa taşlarından yeterli miktarda elde etmek için öğününüzü mineraller açısından çeşitlendirin.
• Her ara öğününüzün özellikle protein destekli olmasına özen gösterin.

BADEM VE KABUKLU YEMİŞLER
Kas oluşumunu destekleyip, açlık hissini yatıştırır. Obezite, kalp hastalıkları, adale kaybı, kırışıklık oluşumunu, kanser ve yüksek kan basıncını engellemeye asistan olur.

BAKLAGİLLER
Adale oluşumu ile yağ yakımını sağlamanın yanı sıra sindirim sistemini düzene sokar. obezite, bağırsak kanseri, kalp hastalıkları ve yüksek kan basıncına karşı savaşır.

ISPANAK VE ÖTEKI YEŞİL SEBZELER
Yaşlanmayı geciktirecek molekülleri harekete geçirir. Kanser, kalp hastalıkları, obezite ve kemik erimesine karşısında etkin bіr silahtır.

SÜT ÜRÜNLERİ
Kuvvetli kemik oluşumunu sağlar ve kilo kaybını hızlandırır. Kemik erimesi, obezite, kanser ve yüksek kan basıncı riskini azaltır.

YULAFLI BESİNLER
Enerji verir, kolesterolü düşürür ve kan şekeri değerlerinin olağan bіr seviyede tutulmasını sağlar. Yürek hastalıkları, obezite, bağırsak kanseri ve şeker hastalıklarını engellemede etkilidir.

YUMURTA
Adale oluşumunu sağlayıp, yağ oluşumunu engeller. Obeziteye karşısında savaşır.

HİNDİ VE DIĞER BEYAZ ETLER
Kas miktarını artırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Obezite ve farklı alanlara yönlendirilmiş hastalıklara aleyhinde savaşır.

FISTIK EZMESİ
Testosteron ve kas miktarında ciddi bіr çoğalma sağlar. Yağ yakımını hızlandırır. Obezite, adale kaybı, buruşukluk oluşumu ve kardiyovasküler hastalıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

ZEYTİNYAĞI
Kolesterolün düşük bіr seviyede tutulmasını ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Obezite, kanser, kalp hastalıkları ve yüksek tansiyon riskini azaltır.

BUĞDAY EKMEĞİ VE MISIR GEVREĞİ
Vücudun yağ depolamasını engeller. Yürek hastalıkları, kanser, obezite ve yüksek tansiyon gibi problemlere aleyhinde etkilidir.

EKSTRA-PROTEİN TOZU
Çabuk adale oluşumunu ile yağ yakımını sağlar. Aşırı şişmanlığı önler.

ÇİLEK VE BÖĞÜRTLENLER
Kalbi korur, görme duyusunu geliştirir, cisim denge ve koordinasyonunu sağlar. Hafızayı güçlendirir ve özlem duygusunu geçiştirir. Kalp hastalıkları, kanser ve obeziteye karşısında etkilidir.
 
 

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*