Anasayfa » Güzellik » Lekesiz bir cilt için Sinoz Leke Kremi

Lekesiz bir cilt için Sinoz Leke Kremi

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Teknoloji ilerledikçe insan sağlığı üzerin dede başarılı sonuçları gelişmekte. Başta güneşin ultra biyole ışınları edinmek üzere bіrçok neden den nedeniyle cildimizde lekeler oluşmakta.

Diğer leke çeşitlerine misal vermek gerekirse gebelik ve hızlı kilo alış verişlerinde vücudumuzda leke oluşumuna sebep olur.

Bu lekeler keza ciltte fena bіr görünüm yaratırken kişiyi olduğundan daha artı ihtiyar göstermesine sebep olur.

Lakin artık bu lekelerden kurtulmanın basit bіr yöntemi var sinoz leke kremi ile ahenkli kullanımla sıcacık bіr şekilde cildinizdeki lekelerden kurtula bilir ve daha genç bіr cilde kavuşabilirsiniz.
 
Sinoz kir kremi nin oluşumu hakkında özet olarak bilgi vermek gerekirse incelemeler sonucunda su teresinin deri lekeleri konusunda olumlu sonuçlarının olduğu bulunmuş ve ardından değişik klinik araştırmaları sonucunda günümüzde krem halini almıştır.

Tatbik aşamasında klinik araştırmalarınca hiçbіr alt etkisi bulunmayan sinoz kir kremi kullanıcıya güven veren ve olumlu sonuçlarla ayrıca ruhuna ayrıca cebine hitap eden bіr marka haline gelmiştir.

Sinoz leke kremi nin bіr diğer özelliği ise uygulama esnasında bulunan ciltteki lekeleri yok ederken ciltte leke oluşumuna müsait alanların da temizler ve leke oluşmasını önler.
 
Çiller, sivilce lekeleri, doğum sonrası oluşan lekeler, doğum denetleme haplarının ve hormon ilaçlarının tetiklediği lekeler, ellerde beliren ihtiyarlık lekeleri ve buna aynı lekeleri çarçabuk ve kolaylıkla değil eden Sinoz kir kremi, içeriğinde A, B, C, E, F, H vitaminlerini barındırır ve bu vitaminler cildi besleyerek yağ ve nem dengesini korur.

SİNOZ LEKE KREMİ KULLNIM KOŞULLARI

•             Eğer cildinizde renk ve ton farklılıkları varsa Sinoz kir kremiyle bu farklılıkları gidermekte epeyce başarılı sonuçlar sunacaktır size.

•             Sinoz leke kremini, cildinizdeki lekeler değil olduktan sonra da kullanmaya devam edebilirsiniz. Krem, cildinizi besler ve yenileyip tazeler.

•             Sinoz kir kremi etkisini minimum 1 hafta içinde göstermeye başlar.

•             Sinoz leke kremi kullanmaya başladıktan itibaren cilt lekeleri silikleşmeye başlar ve deri aydınlanır. Kremin içeriğindeki maddeler doğal olduğu için, alerjen değildir. Alerjik reaksiyon sebebiyet vermez.

•             Sinoz kir kremi, sadece yüzdeki lekeler için yok; boyun, dekolte, omuz, el, kol, üçgenin taban olmayan kenarı gibi vücudun öteki bölümlerindeki lekeler için de rahatlıkla kullanılabilir.

•             Sinoz leke kremi kullananlar sivilce izlerinden, Diyet Listesi mimik çizgilerinden kurtulduklarını, soyulma ile başlayan deri yenilenme sürecinde fazla kısa süre içinde rahatsız oldukları lekelerden kurtulduklarını belirtiyorlar.

•            Sinoz Leke Kremi Fiyatı:  Sinoz kir kreminin 2016 fiyatı 99 TL civarındadır. Bu alınacak yer ve mekana tarafından değiştirme gösterebilir
 
 

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*