Anasayfa » Güzellik » Pürüzsüz bir cilt için bakım ürünleri!

Pürüzsüz bir cilt için bakım ürünleri!

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

 Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON, cilt bakımını erteleyen kadınları yenilenen AVON Anew Reversalist serisiyle harekete çağırıyor. 

AVON, “Haydi Kızlar Bu Pazartesi Başlıyoruz” sloganı ile cilt bakımını dikkatsizlik edenleri, bütün bahaneleri bіr kenara bırakmaya ve ciltlerindeki değişimi yaşamaya ziyafet ediyor. 

AVON Anew Reversalist ile günde yalnızca birkaç dakikasını cilt bakımına ayıran kadınlar, 1 haftada kırışıklıklar ve ince çizgilerde bіr değişimi yaşıyor.

Yalnızca 1 haftada mükemmel sonuçlara ulaşacağınız AVON Anew Reversalist serisi ile ciltteki şahane değişime şahit olmak olası.. 

AVON Anew Reversalist +35 serisi Tri-Elastinex teknolojisi içeriyor. Elastin üretimini %30 ’a değin arttırıyor. 

Deri görünümü düzgünleştirmek ve esnekliğini artmak üzere çalışıyor ve gözenekli olan yenilenmesini desteklemeye destek ediyor.

Anew Reversalist +35 serisindeki İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi ’yle sadece 1 haftada göz çevresi ve kazayağı bölgesindeki ince çizgi ve kırışıklıkların görünümü azalıyor.

SPF 25 güneş koruması içeren Yenileyici Gündüz Kremi de 1 haftada cildin ince çizgi görünümünde düzgünleşme ve gözle görünür bіr yenilenme sağlıyor.

Yenileyici Gece Kremi ise cilde gençlik ve sıkılığını 1 hafta içinde geri kazandırıyor.

AVON Reversalist +35 ’in saniyeler içinde ince çizgi görünümünü azaltan, ‘Çabuk Etki Eden Buruşukluk Görünümünü Pürüzsüzleştirici Pata Kremi’ de gün ortası bakımı için ideal seçenek oluyor. 

Pata krem, alın bölgesi, kazayağı ve mimik çizgilerinde kullanılıyor, kırışıklarla uygulandığı anda mücadele ediyor, cildinizin hemencecik daha genç görünmesine takviye ediyor. Şık ve pratik ambalajıyla pata krem, kadınların çantasının yeni vazgeçilmezi olacak. 

AVON Anew Serisi ’nin öbür yaş gruplarına ve cilt ihtiyaçlarına yönelik 7 serisi daha bulunuyor.

AVON Anew Reversalist Yenileyici Gündüz Kremi SPF25, 50 ml, kampanya fiyatı 26,40 TL.

AVON Anew Reversalist Yenileyici Gece Kremi, 50 ml, kampanya fiyatı 26,40 TL.

AVON Anew Reversalist Şipşak Etki Eden İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi, 15 ml, kampanya fiyatı, 23,50 TL.

AVON Anew Reversalist Hızla Etki Eden Buruşukluk Görünümünü Pürüzsüzleştirici Pata Krem, 9 ml, kampanya fiyatı, 26,40 TL.

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*