Anasayfa » Güzellik » Rimelsiz Uzun kirpiklere kavuşun

Rimelsiz Uzun kirpiklere kavuşun

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Her kadının hayalidir uzun ve maskara sürülmüş gibi kirpiklere sahip elde etmek. Eskilerden bu yanlamasına kadınlar kendi aralarında konuşurken yakındıkları güzellik detaylarından biri de “Türkan Şoray ’ın kirpikleri gibi kirpiklerim olsun istiyorum” dileği bundan bzіrа reel olabilir. Bakışlarınıza manâ katan, gözlerinizdeki farkı ve güzelliği ortaya çıkaran şeydir kirpikleriniz. O yüzden onlara her daim iyi bakmalı ve özen göstermelisiniz. Makyajsız dışarı çıktığınızda deha gözleriniz ışıl ışıl kirpikleriniz birer ok gibi uzun ve gösterişli görünsün istiyorsanız yapmanız gerekenler epeyce basit. Kolaylıkla evinizde olan ve bulabileceğiniz birkaç pratik  araç gereç ile dinç, ihtişamlı ve süslü kirpiklere kavuşabilirsiniz.,.
İşte bakışlarınızı manalandıran uzun kirpiklerin sırrı…
 

Uzun Kirpikler İçin;
1 bardak suyu kaynatın. 1 akarsu kaşığı Hint yağı ve 12 gr kakao yağı (1 yemek kaşığından birazcık az) ekleyip karıştırın. Kabı sıcak su dolu bіr başka kabın içine yerleştirip krem kıvamına gelene değin ısıtın.
Karışımı soğutup 15 gün her tarafında yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya uyarı ederek kirpiklerinize sürün. Sürme işlemini kirpik kökünden uca doğru uygulayın.
 
Gür Kirpikler İçin;
Eşit ölçüde hint yağı ve badem yağını bіr şişede karıştırıp 15 gün her tarafında akşamları yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya uyarı ederek kirpiklerinize dipten uca içten sürün.

Kirpik Dökülmelerini Durdurmak İçin;
1 Bardak ılık çaya 1 gr. dövülmüş kinin katılmalı, kirpikler ve kirpik dipleri bu su ile kibrit çöpüne pamuk dolayarak veya kulak pamuğuyla ıslatılmalıdır. Bu dökülmeyi önler. Bu su, her 3 günde bіr bitmiş yapılmalıdır, somurtkan halde bayatlar.
 

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*