Yeniler:
Anasayfa » Güzellik » Saç bakım kürleri

Saç bakım kürleri

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

O halde o fazla paralar verip aldığınız kremleri, losyonları ve bakım yağlarını unutun. Bugün evde fazla kolay yapabileceğiniz ve aktarlardan alarak fazla ucuza mal edebileceğiniz bіr saç bakım kürü verecek ve kolayca evlerinizde uygulama yapmanızı sağlıyor olacağız. O halde gelin ucuz saç kürlerinden olacak bu özel formüle bіr bakalım.


Evde saç bakım ürünü düzenlemek için malzemeler

Doğal badem yağı
Çam terebentin yağı
Sarımsak yağı
Ceviz yağı

Tüm bu malzemeleri aktarcılarda bulabilirsiniz. Özellikle doğal olanlarını bulmanız çok daha hoş sonuç almanızı sağlıyor olacak. Bu saç bakım kürleri ile saç dökülmesine aleyhinde saç kürü hazırlamış olacak, organik saç bakım kürü hazırlamış olacak kısaca kendiniz en doğal ve en hesaplı saç bakım kürünü yapmış olacaksınız.
Evde yapılan saç kürü yapılışına ise özetle bіr göz atalım.
Bütün bu malzemeleri hafifçe elinize dökerek bütün saçınıza yedirin ve takriben 15 dakika bekledikten sonradan saçınızı uygunca yıkayınız. Bu uygulamayı haftada bіr ya da 15 günde bіr yapabilirsiniz. Saçlarınızı fazla kısa sürede uzattığına da şahit olacaksın. Dolayısı ile saç uzatan saç bakım kürü, dökülmesini engelleyen saç bakım kürünüz ile tanıştığınıza göre artık sihir sizin ellerinizde

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*