Yeniler:
Anasayfa » Güzellik » Ünlülerin enteresan güzellik sırları

Ünlülerin enteresan güzellik sırları

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)
 Önemli bіr yere, bіr düğüne veya arkadaşlarımızla dere içmeye belkі bu arada titzlikle hazırlansak belkі ojenin bozulması, göz kaleminin akması gibi ufak çekicilik kusurlarından kaçamıyoruz. Mutlaka bіr aksilik oluyor ve tüm özenimize rağmen fire veriyoruz.

 Katıldıkları davetlerde kusursuz ve son derece akıcı gösterme sergileyen ünlülerin, bu değin hatasız ve eksiksiz hazırlanmayı nasıl başardıklarını merak ediyorduk. Fakat yaptığımız minik bіr araştırma sonucunda, o hatasız görünümlerinin aşağıda yatan küçük makyaj hilelerine ulaşmayı başardık!

İşte ünlülerin kusursuz güzelliğinin sırları!

Işıldayan saçlar

Amanda Seyfried’ın saçlarının nasıl parıldadığını ayrım ettiniz mi? 

Hollywood’un çekicilik uzmanı ve estetisyen Scott-Vincent Borba, Seyfried’ın saçlarındaki parlaklığı almak için ultra ince sim tozlarını saç spreyleriyle karıştırdığını söylüyor. 

Kameraların flaşları ve spot ışıkları altında saçtaki simler daha da çok parıldıyor!

Parıldayan dudaklar

Ünlülerin bol parlatıcılı dudaklarına hiçbіr zaman saçlarının yapışmadığının farkında mısınız? 

 Oscar törenlerinin resmi makyaj artisti Bruce Grayson, ünlülerin dudaklarına ruj uyguladıktan sonra üstüne beyaz, sarı ve altın rengi parıltılı pigmentler uyguladığını söylüyor. 

Bu sayede aslında parlatıcı kullanmadan o aydınlık ve kaplı görünüme sahip oluyorsunuz!
Gösterişli saçlar

Ünlüler katıldıkları davetlere gösterişli veya sade bіr saç modeliyle katılsalar belkі daima bіr Dallas karakterinden daha artı saça sahipmiş gibi görünüyorlar. 

Çoğu süre ünlülerin saçlarının doğal hali pek astarlı olmasa da kullanılan saç eklemelerini farketmek böylece olası olmuyor. 

Scott-Vincent, saç eklentilerini gizlemek için saça yapay bіr dolgunluk kazandıran saç pudralarından kullanıyor. Bu saç pudraları genellikle saçı seyrelen erkeklere karşın üretilse de kadınların da işine yarıyor!

Fotoğraf mükemmelliğinde makyaj

Hollywood’un en ünlü çekicilik uzmanlarından biri olan Scott-Vincent, ünlülerin makyajını mat görünüm çerçevesinde uyguluyor. 

 Yüze sürülen makyaj malzemelerinin çatlamış ya da soyulmuş gibi görünmemesi için de makyaja başlamadan önce makyaj fırçasını nemlendiriciye daldırdığını söyleyen Scott-Vincent, sonradan fırçanın üzerindeki fazla kremi temizleyerek bu sefer makyaj fırçasını pudraya batırıp bu şekilde cilde uyguluyor. 

Bu sayede cildin parlaması önlenirken, makyaj kapatıcı nitelik de kazanıyor.

Cisim makyajı

Ünlüler yalnızca mükemmel bіr bronzluğa sahip elde etmek için ceset makyajına başvurmuyor. Giyecekleri elbisenin dekoltesine tarafından vücutlarını olduğundan daha formda göstermek istiyorlar. 

Beden makyajı kullanılarak göğüsler daha çizgili , kollar ise daha kuvvetli gösterilebiliyor.

İnci gibi dişler

Çoğu ünlü oyuncu ödül sezonu gelmeden önce diş hekimlerinin kapılarını çalsa da, hepsinin buna vakti olmuyor.

Dişlerini ağartmak için vakit bulamayan ünlüler, diş etlerine kırmızı dudak renklendiricisi uyguluyor. Bu şekilde dişler hemencecik daha beyaz görünüyor!

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*