Yeniler:
Anasayfa » Güzellik » Victoria’s Secret modellerinin güzellik sırları

Victoria’s Secret modellerinin güzellik sırları

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Victoria’s Secret modellerinin güzelliği herkesi büyülüyor. 

Ünlü iç çfаkаtşırı markasının podyumunda zirve belirten modeller, hatasız vücutlarının yanı sıra harikulade güzellikleriyle de uyarı çekiyor. 

Markanın özdeşleştiği dalgalı aydınlık saçların nasıl yapıldığı , masum bakışları ortaya çıkaran makyaj uygulamaları ve çalışma sırları şimdiden keşfedildi belkі.

Sizler için Victoria’s Secret’ın çekicilik uygulamalarının kusursuzluğunun kaynağını araştırdık. İşte en ince adamakıllı Victoria’s Secret güzellik uygulamaları!

Victoria’s Secret modellerinin en büyük güzellik sırlarından biri bronzlaştırıcılar!

 Kesintisiz objektiflerin odak noktasında olan modeller 4 mevsim bronz bіr tene sahip. Ünlü iç çfаkаtşırı defilesine çıkmadan önce airsprey yöntemiyle tüm vücutlarına bronzlaştırıcı uygulanan modeller sürekli olarak bronzlaştırıcı kremler kullanıyor. 

Ciltteki kusurlar bronzlaştırıcının etkisiyle daha az görünüyor ve böylece hatasız bіr görünüme sahip oluyorlar.

Siz de bronzlaştırıcı kremler kullanarak meleklerin bronz ve kusursuz tenine sahip olabilirsiniz.

 Victoria’s Secret meleklerinin ceset hatları kadar ciltleri de hatasız çünkü vücutlarında oluşan kızarıklık, sivilve ve doğum izi gibi kusurları karoser kapatıcısıyla gizliyorlar.

Bilhassa kıyafetinizden belli olan kızarıklık ve sivilce gibi sorunlarınız varsa giyinmeden önce uygulayacağınız vücut kapatıcıları epeyce işinize yaracak.

 sürekli olarak pürüzsüzlük peşinde edinmek, tüylerinizi denetlemek doğrusu böylece basit değil. Bütün resimlerde ve podyumda vücutlarında tek bіr tane tüy belkі göremediğiniz modellerin bіr çoğu lazer epilasyona başvuruyor.

Ağda, tıraş bıçağı ve tüydökücü gibi yöntemlerde uzun vadeli netice alabilseniz de batık ve kızarıklıklarla rastlama böylece hoş olmuyor. 

Beğenilmeyen tüylerden başarılı bіr şekilde kurtulmak için dilekçe yapmadan önce vücudunuza peeling uygulayabilirsiniz. 

Uyumlu aralıklarla tüylerinizden kurtulmayı alışkanlık haline getirirseniz dehşet sürprizlerle karşılaşmazsınız.

 Victoria’s secret modeler oldukça hatasız görünen ciltlere sahip. Daha önce modellerin bronzlaştırıcı losyonlar kullandığından bahsetmiştik. Peki genel olarak cilde uygulanan bu bronzlaştırıcı ürünler, nasıl bu dek doğal bіr dış görünüş veriyor? 

 İşin sırrı deri bakımında. Cildinizi ölü hücrelerden arındırmayı ve nemlendirmeyi ihmalkârlık etmeyin. Böylece kullandığınız bronzlaştırıcı cildinize daha artı nüfuz edecek ve daha doğal bіr deri rengine kavuşacaksınız. 

Bronzlaştırıcınızı dizlerinizin üstüne, dirseklerinize ve öteki eklemlerinize sürmeyi unutmayın. Aksi halde dengesiz bіr deri rengine sahip olabilirsiniz.

Olağanüstü fаkаt reel Victoria’s Secret modellerinin belkі selülit problemi var!

Victoria’s Secret modelleri düzenli olarak ceset sıkılaştırıcı selülit kremlerinden kullanıyor. 

Tek bіr gerçekte selülit görünümünü gidermese de uzun vadeli kullanımla etkisini bildiren bu kremlerden siz de uygulayabilirsiniz.

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*