Anasayfa » Güzellik » Yumurta ile cilt bakımı

Yumurta ile cilt bakımı

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

YÜZÜNÜZÜ SIKILAŞTIRIN

Yüzünüzü ve boynunuzu ılık suyla yıkayın. Bir tane yumurtayı çırparak köpürtün. Ağzınız ve göz çevreniz hariç bütün yüzünüze ve boynunuza uygulayın. 15-20 dakika beklettikten daha sonra nemli bіr bezle silin.

AKNE VE SİVİLCELERE YUMURTAYLA VEDA!

Yüzünüzü yıkayıp durulayın. Yumurta beyazını köpürtüp 2 kaşık limon suyuyla çırpın. 1/2 kaşık bal ekleyin. Ağzınız ve göz çevreniz hariç yüzünüze uygulayıp 10-15 dakika beklettikten daha sonra ılık suyla yıkayın.

GÖZ KAPAKLARINI KALDIRIN!

Göz kapaklarınızı temizleyip kurulayın. Bir yumurta sarısını köpürene değin çırpın. Buruşuk olan bölgelere sürün ve kuruyana kadar gözlerinizi açmayın. Temizleyin.

GÖZ ALTINDA NE ŞIŞLIK KALSIN NE DE KIRIŞIKLIK

Göz altlarınızı efendice temizleyip kurulayın. Yumurtanın içini çıkarıp dikkatlice zarını soyun. Çıkardığınız zarı gözlerinizin altına uygulayın. Gözlerinizle temas etmemesine itina gösterin. Göz altlarınızda gerilme hissedene dek bekleyin. Ilık suyla yıkayın.

SAÇLARI TEMİZLEYİN!

1-2 yumurta sarısını çırpın, ½ ezilmiş avokado ekleyip karıştırın. Saçlarınıza uygulayıp 30 dakika bekletin. Yumurtaların pişmemesi için soğuk suyla yıkayın, şampuanlayın.

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*