Yeniler:
Anasayfa » Güzellik » Yüzü ince gösteren saç modelleri!

Yüzü ince gösteren saç modelleri!

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)
Yüzü ince belirten saç modelleri!

Saç kestirmeye karar vermiş kadınlar aralarında söz birliği edilmişçesine tekrarlanan bіr laf var; “Yüzümü ince belirten bіr model istiyorum.”

Bilhassa yuvarlak yüzlü ve kaplı yanaklı kadınların beklentisi daha ince görünmelerine asistan olabilecek bіr saç modeline kavuşmak…

Eğer sizde bzіrа bіr arayış içersindeyseniz trendlerin peşine düşmeyi bіr kenara bırakın ve size önereceğimiz bu saç modelleirne bіr göz atın!

Başta saç ayrımınızı belirlemeliyiz. Saçları ortadan karışıklığa itmek size göre değil. Ortadan ayrılan saçlar yüzü daha dairesel gösterir. Ancak, yana bölünmüş saçlarla daha ince bіr görün sağlarsınız. 

Kalın ve dümdüz kâküller de uzakta durmanız gerekenler listesinde.Yandan ayrılmış perçem kullanmanız size daha fazla yakışacaktır.

Saçlarınız çene hizzasında olmamalı. Özellikle gıdı bölgeniz problemli ve enseniz kalınsa çene hizzası veya daha kısa saçlar size öyle de uygun yok. 

Bob saç modellerine hepimiz hayranız lаkіn çene hizzasındaki küt modelleri yok, bakışımsız bobu tercih etmeliyiz. Zaten, ön tutamların uzun bırakılıp arkaya dürüst kısalan bu saç modelinin yakışmayacağı kimse değil nasıl olursa olsun…

İnce yüze sahip kadınların genelde kullandığı dümdüz saçların sizin de yüzünüzü incelteceğini düşünüyorsanız büyük bіr yanlış içerisindesiniz. Yanaklarınızın her iki kadar akıcı düz saçlar yuvarlak hatlarınızı daha da ortaya çıkaracaktır. 

Düz saçlara hacim tahsis etmek sizin açın daha ayrıcalıklı olacaktır. Havalı dalgalar da size son derece uygun. Saçlarınızı kat kestirmekten çekinmemelisiniz. Elmacık kemiklerinin ya da çene hizzasından başlayan katlar uzun saçlarınızı ihtiyacın olan modele dönüştürmeye tezgâhtar olabilir.

Saçlarınıza gölgeler attırmayı denemelisiniz. Saçlarınızla yapacağınız renk oyunlarıyla bіr ilüzyon yaratabilirsiniz. Karşıtlıklar bu iş için idealdir. Karşıt renkler gölge izlenimi yaratır ve bu da yüzünüzün daha ince görünmesini sağlar.

Saçlarınızı biriktirmek istediğinizde aşağıdan toplanan bіr at kuyruğu tercih edebilirsiniz. 

Yüzünüzü çevreleyen erçemlerinizin ve kısa katlarınızın yanlardan dökülmesine izin vermelisiniz. Sıkı sıkıya arkaya içten yığılmış saçlar dairesel yüzünüzde güzel bіr görüş sergilemeyecek.

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*