Yeniler:
Anasayfa » Şok Diyet » Cesur Kadınlar Kilo Vermek İçin Birlikte Harekete Geçer!

Cesur Kadınlar Kilo Vermek İçin Birlikte Harekete Geçer!

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Yaz geldi, çattı. Yazın fit olmayı hangi bayan arzulamaz bіlе? Formda kalmak hepimizin arzusu! Oysa nefsimize egemen almak da bіr değin kuvvet yok mi? Diyete bütünüyle uymak arada küçük kaçamaklar yapmamak hepimizi zorluyor. Hele öyle tatlı sevenleri!

Her daim birbirimize takviye olurken diyet yaparken yardım olmamak olur mu : ) Kadınlar Kulübü ’nde “Sil her tarafta açtırmak lüzum ara sıra, bizim hatunlar toplanın” benzeri çağrılar ile harekete geçen bizler, birbirimize tavsiye vermenin yanı sıra yiğitlik de veriyoruz. Zaten cesuruz, artık kim miktar bizi : )

Yaşasın diyet dostluğu <3

Diyet ile uyguladığımız besin programlarında birbirimize dostluk ediyoruz. Beslenme alışkanlıklarımız değişirken, yeni dostluklarımız da yeşeriyor! Yaşasın perhiz dostluğu : )

women

Arada çocukluğumuza dönmüyoruz da yok natürel! Kilo verme yarışmaları düzenliyoruz : ) Kilo verme sürecimizden haftalık veya aylık fotoğraflar paylaşıyoruz. Ve bu nedenle kendimizin motivasyonu artırıyoruz, öteki kadınların azmini.

O elbiseyi elde etmek için tek yürek oluyoruz!

Yani o elbiseyi almak için tek kalp oluyoruz : ) Eninde sonunda o elbiseye girerek, salına salına yürüyeceğiz! Ya beyaz pantolon? Onu da rahatlıkla giyeceğiz! Dondurmalardan önce eriyecek o basenler…

diet

Bu diyet dostluğuna hayatımızın bіrçok döneminde ihtiyaç duyuyoruz. Düğüne aylar kala gelinlik diyetlerinde, hamile kalmadan ya da doğum sonrası kilo verme diyetlerinde, sınav hazırlık süreci sonrası kilo verme rejimlerinde…

Fit, güzel, özel anneler…

Bebeğimiz kucağımıza aldığımız o benzersiz anlar arkasında, sütümüz bol olsun diye iyi besleniyoruz. Hiçbіr şey evlattan manâlı olamaz. Ama formumuza dikkat etmekten geri kalmıyoruz ve başlıyor annelerin fit olma savaşı!

bebeklerde-kilo-kaybi_1

Sporsuz perhiz olmaz!

Diyetlerin kimsesiz tatmin edici kalmayacağının da haberdar olduğumuzdan, spor ve egzersiz programlarını da uyguluyoruz. Diyette olduğu gibi spor yerine getirmek için birbirlerine motivasyon veriyoruz.

<a href=diyet-kadin(3)” width=”500″ height=”327″ srcset=”http://www.diyetlistesi.info/wp-content/uploads/2016/08/cesur-kadinlar-kilo-vermek-icin-birlikte-harekete-gecer-57bf0d5698fa8.jpg 500w, http://www.diyetlistesi.info/portal/wp-content/uploads/2016/06/diyet-kadin3-450×294.jpg 450w” sizes=”(max-width: 500px) 100vw, 500px”/>

Orantılı ve dinç bedenler için omuz omuza inceliyoruz, çünkü yaz geldi!

Sizin diyet ne zaman başlıyor, bu pazartesi mi : )

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*