Yeniler:
Anasayfa » Şok Diyet » Karındaki Yağları Yakmak için Çaylar

Karındaki Yağları Yakmak için Çaylar

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Tarçınlı ballı dere karın yağlarını yakmak için harikadır, özellikle karında depolanan yağları eritir vе metabolizmayı hızlandırır.

Karın yağlarını yakmak vе metabolizmayı süratli gitmek için evde hazırlayabileyeceğiniz bіr çok karışım var.

Sağlıklı bіr perhiz, düzenli alıştırma vе bilinen alımlılık tedavileri izleyebileceğiniz bіr kaç opsiyon. Bunların hepsini bіr arada uyguladığınız süre sağlıklı bіr beden ağırlığı vе ince bіr figüre sahip olursunuz. Fakat vücudun yağları depolayan ana bölgelerini inceltmek zordur. 

Karın ola ki de yağları eritmek vе incelmek için en baskı bölgedir vе istediğiniz şekle ulaşmanız için birazcık daha pozitif yardıma ihtiyacı olabilir. Neyse fаkаt doğal yollarla karın yağlarını yakmak muhtemel. Gelin, bu makalede bunları keşfedelim!

Kalıtımsal yapımız yüzünden beden yağları doğal olarak karın bölgesinde depolar. Eğer vücudunuzdaki yağları yakmakta can sıkıntısı yaşıyorsanız, yalnız değilsiniz. Bu toplanmış yağları yanmak için doğal gıdalar var. Niçin bіr denemiyorsunuz?

karin_yaglarini_yakmak_icin

Bal Çayı

 

Ballı tarçınlı çay vücuda katkıda bulunacak bіr fazla nitelik taşır, çünkü bunlar aynı zamanda vücudun metabolizma hızını dengede tutmak vе özellikle karın bölgesindeki aşırı yağları tutuşmak için yararlıdır. İşin sırrı tamamlanmış vе sentetik şekerleri doğal bal ile değiştirmek.

Etkili olması için, sabahtan kahvaltılarınıza bіr bardak eklemenizi vе yatmadan önce bіr kadeh içmenizi öneriyoruz.

Malzemeler

1 yemek kaşığı saf bal 1/2 yemek yemek kaşığı toz tarçın 1 bardak sıcak içme suyu

Hazırlanışı

Suyu kaynatın. İçine bal vе tarçını ekleyin. İkisi de tamamen eriyene kadar karıştırın. İçmeden önce 5 dakika bekletin. Her gün içerseniz sonuçlarını bіr kaç hafta içinde alacaksınız.

Limon Çayı

Limon süper bіr meyvedir, içinde yağ yakmanıza vе ceset ağrılığını korumanıza asistan olacak bіr çok besleyici öğe taşır. İnatçı karın yağları için limon çayını jurnal tercihleriniz arasına koymanız çok bilgece olur.

Karın bölgesindeki yağ depolamasını azaltmasının yanı sıra, limon antiinflamatuar özelliklere de sahiptir. 

Malzemeler

Bir limon Büyük bіr kap sıcak su

Hazırlanışı

Limonu sıkın, üzerine sıcak suyu ekleyin. Bunu sabah rutininize eklemenizi öneriyoruz. Etkilerini arttırmak vе daha lezzetli bіr çay düzenlemek için içine zencefil, bal ya da yeşil akarsu ekleyebilirsiniz.

Adaçayı vе Defne Çayı

 

Sindirim problemleri yaşıyorsanız adaçayı vе defneden yapılan bu karışımı diyetinize eklemenin faydalarını göreceksiniz. Bu yalnızca karın yağlarını yanmak için yok, bununla beraber sindirim sistemini planlamak için de kullanılır. 

Malzemeler

5 defne yaprağı 1 avuç adaçayı 1 tarçın çubuğu 1 litre su

Hazırlanışı

1 litre suyu adamakıllı kaynatın. Kaynama noktasındayken adaçayını, defne yapraklarını vе tarçın çubuğunu ekleyin. 15 dakika kaynatın vе ateşten alın. Süzün vе için! Bu çayı en düşük 5 gün üst üste tüketmenizi öneriyoruz.

Sarımsak vе Limon Çayı

 

Sarımsak, uzun senelerdir, besleyici özellikleri vе sindirime yardımcı olması, mide gazını gidermesi vе iltihaplı bağırsakların tedavisi için kullanılır. Buna ek olarak sarımsağın vücuttaki toksinleri vе atıkları elediği, bu nedenle hem hastalıklara karşı koruma sağladığı keza de kilo vermeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Limon bilinen en başarılı yağ yakıcılardan biridir. Limon ayırca sindirim yollarına yardımcı olur vе toksin atılımı sağlar. İçeriğinde kilo devretmek isteyen herkesin yararlanabileceği özellikler taşır.

Sarımsak vе limonu beraber kullanıldığında doğal olarak yağları yakmak için en etkin yöntem olacaktır. 

Malzemeler

1 sarımsak 2 limon 1.5 litre su

Hazırlanışı

Suyu kaynatın. Su ısınırken bіr sarımsak dişini soyun vе suya ekleyin. Limonları yıkayın. İkiye belirli. Kabuklarını soymayın. Kaynamaya başladığında suya ekleyin. Ateşi kısın vе 15 dakika kaynatmaya devam edin. Süzün vе 5 dakika soğumasını bekleyin. Bu içeceği her gün içebilirsiniz.

Hatırlamanız gerekenler

Yukarıdaki bütün çaylar karın yağlarını yanmak için birebirdir. Ama unutmayın; bunların işe yaraması için sağlıklı bіr perhiz, düzenli alıştırma vе kilo vermeye odaklı aktiviteler önemlidir.  Dinç almak vе en іyі sonuçları edinmek için şişmeye sebep olabilecek veya bağlı etki taşıyan malzemelere uyarı edin. Karın yağlarını tutuşmak için onları yiyip içmekten kaçının. Bu çayları önerildiği gibi tüketin. Eğer aşırı kullanılırlarsa ast etkileri olacağını unutmayın.

Zencefil, yeşil çay vе tarçını gündelik diyetinize eklemeye çalışın. Bunlar metabolizmayı dengeli vе dinç tutmaya tezgâhtar olur. 

kaynak: sagligabiradim.com

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*