Yeniler:
Anasayfa » Şok Diyet » Metabolizmamız Boyun Eğecek Ve Biz Kilo Alacağız!

Metabolizmamız Boyun Eğecek Ve Biz Kilo Alacağız!

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Kimileri kilo tahsis etmek için uğraşır, kimileri ise kilo almak için. Hepimizin derdi bambaşka : ) Ancak her konuda yardımlaşma ve desteğin sürdüğü Kadınlar Kulübü ’nde her derde çözüm var!

Önce şu umulan üçlüyü yasaklatmak isteyenler el kaldırsın; sıska, güçsüz, kuvvetsiz!!! Zayıflık yüzünden hayata küsecek duruma gelenlere, kilo almaya çalışan kadınlar özgüven aşılarken, kilo vermeye çalışanlar ise imreniyor. “Ayh ne değin zayıfsın, fazla güzel” denilse de çıldıranlar yok mu aramızda? Yaşam bu değin enkaz işte…

Bir randevusu istediği gibi geçmeyen ve zayıf olduğu için beğenilmediğini düşünen arkadaşlarımıza biz; kadınlar takviye oluyoruz… Bir üyemizin dediği gibi onlara diyoruz çünkü; “Pes etmeyelim! Birlikte kilo alalım” : )

Biz de mağaza mağaza gezerek, uygun cisim arıyoruz!

Kilo devretmek isteyenler sanıyor çünkü yerinde bedende kıyafet bulmak için saatlerce yalnızca kendileri dolaşıyorlar! Kilo belirlemek isteyenlerin yaşadığı yerinde gövde sorununu, zayıflar olarak bizler de yaşıyoruz. İkisi de fazla benzer aslına bakarsanız; çünkü şişmanlamak isteyeni yeniden şişmanlamak için uğraşan diğer bіr bayan anlıyor.

fft99_mf5325482

Metabolizma, yağı ezer geçer

Kilo atamak isteyenler yağlar ile şişmanlamak isteyenler ise metabolizmaları ile savaşıyor. Sizce hangisi daha baskı? Bir üyenin dediği gibi; “metabolizmam taramalı tüfek dek hızlı olmasa” : ) Her şey daha basit olurdu yok mi? Neyse fаkаt Kadınlar Kulübü var : )

kilo_almak_icin_puf_noktalari_b

Her şey 40 ’lı 50 ’li kilolardan kurtulmak için!

kilo almak isteyen kadınlar olarak birbirimize ayrıca umut veriyoruz ayrıca de kilo aldıracak tavsiyelerde bulunuyoruz. 40 ’lı ve 50 ’li kilolardan kurtulmak için iştah açacak besinleri denemeyi de ihmal etmiyoruz. Birbirimize gıda, perhiz ve diyetisyen tavsiyeleri vermekten de geri kalmıyoruz natürel. Fakat bilinçli kadınlar olduğumuzda doktora giderek, gerekli kontrollerden geçmenin gerektiğinin de defalarca altını çiziyoruz. Tıpkı bіr hayat koçu gibi : )

health-benefits-of-sex-s12-weight-loss

“Çok doydum” diyoruz da zorunlu kaloriyi aldık mı?

Neden bіr yaşam koçu gibi dedim sizce? Kalori programları deha öneriyoruz. Çünkü ara sıra az yesek de fazla yemişiz gibi geliyor bize ve “Çok doyduk” diyip sofradan kalkıyoruz. Fakat kalori programları ile ne dek yediğimizi ve ne değin yememiz gerektiğini takip edebiliyoruz.

kilo-almak-için-ne-yapılmalı

Gövde kıvrımları için spor zamanı!

Yememizi ve içmemizi yoklama altına aldıktan sonradan sıra geliyor spora. Kimi bacaklarını kalınlaştırma derdine düşüyor, kimi ise hoş bіr popoya. Lakin herkes kıvrımlı bіr vücut istiyor! Bunun için hangi bölge için hangi hareketleri yapmamız gerektiğini araştırıyoruz ve birbirimize spor salonları da öneriyoruz!

hizli-kilo-vermek-icin-spor-yaparken-dikkat_18052011115324

İşimizi daima sağlama alıyoruz. Biz; kadınların yapamayacağı şey değil!

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*