Anasayfa » Şok Diyet » Online diyet faydaları neler?

Online diyet faydaları neler?

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Online perhiz faydaları neler? Çoğalan mobil başvuru formu dünyasıyla beraber sıhhat odaklı uygulamaların oldukça arttığını görüyoruz. hemen milyonlarca birey sağlık durumu uygulamalarını aktif bіr şekilde kullanıyor.

Büyüyen zeki telefon dünyası ve sayısız mobil başvuru formu baştan sona artık bütün sağlık durumu sorunlarımıza cebimizden çare bulabildiğimiz bіr döneme geldik.

mHealth ’in araştırmalarına tarafından mobil sağlık uygulamaları tamamen 2016 ’da dünyada 40 milyon kişinin sağlığını cep telefonlarına emanet etti.

Afiyet uygulamalarında büyük yükselme

Mobile Health News‘ın araştırmalarına göre 2010 yılında online perhiz ve sağlık durumu aplikasyonlarının ilk olarak cep telefonlarımıza girerken 2016 ’ya gelindiğinde 40 binin üzerinde sıhhat uygulaması seçeneğinin ceplerimizde yer aldı. Hekimlerin sıhhat uygulamaları sayesinde hastalarına ulaşma oranının ise daha kolaylaştı.

online <a href=diyet” width=”349″ height=”683″/>

diyet-faydalari-neler-122048.html&t=Online%20diyet%20faydalar%C4%B1%20neler%3F” rel=”nofollow” data-social_name=”facebook” data-social_type=”media” data-post_id=”122048″ data-location=”media”>

diyet-faydalari-neler-122048.html&via=kadinlarkulubu” rel=”nofollow” data-social_name=”twitter” data-social_type=”media” data-post_id=”122048″ data-location=”media”>

diyet-faydalari-neler-122048.html&t=Online%20diyet%20faydalar%C4%B1%20neler%3F” rel=”nofollow” data-social_name=”googleplus” data-social_type=”media” data-post_id=”122048″ data-location=”media”>

online perhiz

Araştırmaya tarafından, 2016 ’da sıhhat aplikasyonlarının indirilme oranının dünyada 1 milyar kat artarak 40 milyon olacağının öngörülürken, 2017 ’de ise giyilebilir teknolojilerin kullanımı tavan yapacak.

Özellikle mobil diyet uygulamaları sayesinde diyet yapan hastaların sıkı takibinin yapılabiliyori, yurtdışında yaşayanların, yoğunluk ya da mesafe nedeniyle yüz yüze görüşmeye zamanı olmayanların da bundan bzіrа online perhiz programlarıyla birlikte sağlıklı gıda ve diyet anlamında iyi hizmetler alabiliyor.

Online diyetin faydaları neler?

Dinç ve hızlı bіr şekilde kilo kaybetmek isteyenler için iyi bіr bilirkişi kadar kişiye özel her günü öbür tasarlanmış sıkılmayacağınız gıda planları hazırlanır Online kullanım ile yediklerinizin günlüğünü tutarak kontrollü bіr şekilde diyet yapabilmenizi sağlar Beslenme günlüğü tutup diyetisyeniniz tarafından her öğününüze yıldız ve değerlendirme edinmek motivasyonunuzu artırır Reel porsiyon kontrolü: tükettiğiniz besinlerin miktarının değerlendirip sıkı peşine düşüp takip ile sizi destekler Zamandan tasarruf sağlar

Kaynak: shiftdelete.net

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*