Yeniler:
Anasayfa » Şok Diyet » SDM diyeti ve bilinmeyenleri

SDM diyeti ve bilinmeyenleri

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

SDM diyeti ve bilinmeyenleri sizlere makalemizde anlatacağız. SDM Diyeti ile zayıflama son zamanlarda “moda” olan diyetlerden olmayıp, 40 yıl önce doğmuş, bilimsel temellere dayalı ve fazla geniş bіr bibliyografiye sahip, ABD, Kanada ve Avrupa ’da uzmanların obezite ve pozitif kiloya karşı kullandıkları bіr terapidir. Batı ’da kırk yıldan fazla süredir çoğu hastalığı tedavi eden keza ketojenik diyet yöntemiyle zayıflatan SDM diyeti bundan bzіrа Türkiye ’de…

Sdm diyeti

SDM ürünleriyle karbonhidrat değil protein alarak zayıflayabileceğinizi biliyor musunuz?

SDM Diyeti ‘nin Avantajları

Özlem hissinin fazla az olması, karoser enerjisinin yüksek seviyede tutulması, bölgesel yağlanmalara ve selülite karşısında çok etkin olması, adale dokularının ve cilt gerginliğinin korunması bu metodun en önemli özellikleridir.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ ARTTI

SDM diyeti (Societa Dietetica Medica) batı dünyasında kırk yılı aşkın süredir kullanılan ketojenik ve düşük kalorili diyet sınıfına girer. SDM, nitelikli protein kaynaklarını alışılagelmişin haricen makarna, kurabiye, tatlı gibi ürünlerin yapımında kullanmıştır. Peynir altı suyu, yumurta, süt, bezelye gibi doğal kaynaklardan elde edilen yüksek kaliteli protein ve whey proteinlerini, SDM çorba, makarna, çörek, kurabiye, kraker, çikolata bar, puding gibi çok sayıda ürün geliştirerek çeşitliliği artırdı. Bu sayede bireylerin karbonhidrat ve tatlı tüketme ihtiyaclarını karşılıyor.

SEBZE TÜKETMEK ZORUNLU

Şahısların boylarına tarafından olmaları gereken ideal ağırlığı hesap ederek jurnal tüketilmesi gereken porsiyon sayısı belirleniyor ve bіr mönü oluşturuluyor. Bu menüye ilave olarak izin verilen sebzelerin içinden seçim edilenlerin tüketilmesi de bіr zorunluluk. Mesela salatalık, marul, mantar, ıspanak gibi liste dahilinde verilen sebzeler içeriklerindeki mineral kaynakları ve enerjilerinden nedeniyle muhakkak tüketilmeli. Yalnızca beslenme uzmanı ya da doktor kontrolünde uygulanmasına müsade verilen bu ürünler, uzmanın reçetesi doğrultusunda işyeri göre kargoyla diyeti yapan kişinin ev veya ofisine gönderiliyor. Ürünlerin başvuru süreleri yeterli olduğu için tek seferde bіr iki haftalık tüketilecek gıdayı göndermek mümkün. Şüphesiz uzman kontrolü olması koşulumuzun sebebi, kilo vermenin insan sağlığıyla olan doğrudan doğruya ilişkisidir. Ketojenik diyet günlük enerji tüketimini vücutta ambar edilmiş yağlardan sağlar, bu sayede ayrıca yöresel hem de organlar arası yağların kaybına ihtimal verir.

Doğumdan daha sonra SDM Diyeti yapabilir miyim?

Emzirme süresinden sonradan yapabilirsiniz.

SDM Diyeti beslenme uzmanı kontrolü ile uygulanan bіr medikal besin programıdır.

SDM Diyeti örnek yemek listesi

sdm diyeti örnek tarif

sdm diyeti yöresel zayıflama

-SDM diyeti ile su ve adale kaybına uğramadan,4. günden itibaren vücudunuzda yağın en çok birikmiş olduğu yerden hızla kayıp olmaktadır.
-Standart diyetlerde ise lokal yağların birikmiş olduğu bölgelerden incelmek en baskı ve en son aşamadır.

sdm diyeti bölgesel <a href=zayıflama” width=”600″ height=”316″ srcset=”http://www.diyetlistesi.info/wp-content/uploads/2016/09/sdm-diyeti-ve-bilinmeyenleri-57d85c44f13fc.png 600w, http://www.diyetlistesi.info/portal/wp-content/uploads/2016/02/sdm_diyeti_bolgesel_zayiflama-450×237.png 450w, http://www.diyetlistesi.info/portal/wp-content/uploads/2016/02/sdm_diyeti_bolgesel_zayiflama.png 666w” sizes=”(max-width: 600px) 100vw, 600px”/>

sdm diyeti bölgesel zayıflama

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*