Yeniler:
Anasayfa » Şok Diyet » Spor ve diyet yapmadan kilo vermek

Spor ve diyet yapmadan kilo vermek

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Spor ve perhiz yapmadan kilo saptamak bundan bzіrа çok basit. Çalışma yapmadan kilo belirlemek muhtemel! Nasıl mı? İşte, spor ve alıştırma olmadan kolayca kilo vermenin yolları…

Spor ve diyet yapmadan kilo tahsis etmek

Loş ışıklar: Yapılan araştırmalar, loş ışıkta yemek yemek yiyenlerin 175 kalori daha eksik tükettiklerini gösteriyor.

Düz şekiller kullanın: Kıvrımlı bardaklar, tarz sahibi takımlar, yumuşak kıvrımlı yemek yemek masası eşyalarını anında göz önünden kaldırın çünkü yapılan araştırmalar sofrada estetik görünen bardaklar ve eşyalar olduğunda %60 oranında artı yemek yiyip, daha alkollü ve şekerli içecekler tükettiğimizi gösteriyor.

Uyku sorunu: Uykusuzluk, iştah hormonlarını devreye sokuyor. Bu yüzden uyku düzeninize dikkat edin.  İyi dinlendiğinizde uykunuzu aldığınızda keza daha fazla kalori yakıyorsunuz, ayrıca düşüncesiz yeme ihtiyacı duymuyorsunuz.

“Yiyemem” demeyin: Yiyemem, yapamam, yeme, yapma negatif kelimeleri kullananlar daha fazla yemeye odaklanıyorlar. Incelemeler, negatif cümleler kullananların %64 oranında daha pozitif sağlıksız besinlere yöneldiğini gösteriyor.

Düşündüğünüz gibisiniz: Kendinizi ince düşünün. Olumsuz yönlerinize odaklanmak yerine, kendinizi kuvvetsiz ve ince hatlarla düşünün. Bilinçaltı fotoğrafının ne olduğunu düşünürseniz, karoser ona uygun kıvama dürüst yöneliyor.

Şekerli fotoğraflar: Nörologlar şekerli ve tatlı gıda fotoğraflarının beyinde ödül merkezini aktive ettiğini söylüyor. Yani bіr pasta fotoğrafı gördüğünüzde, derhal yönünüzü değiştirin ve başka şeylerle ilgilenin.

Kombinasyon: Oregon üniversitesinin yaptığı araştırmalara göre, sağlıksız ve abur cubur gıdalar tükettiğinizde, meşrubat olarak aynı zararlara sahip içecekler istiyorsunuz. Patates kızartması, bol yağlı ve soslu öğünlerin yanına genelde asitli içecekler talep ediyorsunuz. Yemekleri suyla eşleştirirseniz, dinç bіr tercih yaparsınız.

Sabırsızlık: Yemek Yemek için sabırsızlanmak, iştah hormonunu tetikliyor. Sürekli o yeme fikri içinde olduğunuzda, duygusu hep devamlı bіr çembere giriyorsunuz. Öğle yemeğinde ne yiyeceğinizi sabahleyin kahvaltısında düşünmeye başladığınızda, akşam yemeği için de tüm öğleden sonradan yeme sinyalleri gönderiyorsunuz. Yapmayın!

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*