Yeniler:
Anasayfa » Şok Diyet » Tarçın yağı ile göbek eritme

Tarçın yağı ile göbek eritme

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy
(İlk Oyu Sen Ver !)

Günde 6 Damlası ile Göbeğinizi Eriten Yağ Tarçın yağı… Karın bölgesindeki yağlar en yaygın sağlık problemlerinden biridir. Bu sorun kadınları daha fazla etkilese de erkeklerde de görülebilir ve cerrahi müdahale gerekebilir.

Tarçın yağı ile göbek eritme

Ama аmmа günlük alışkanlıklarınızı ve gıda düzeninizi dikkatsizlik ederseniz, göbek çevresi bu durumdan en çok etkilenen alan olacaktır çünkü bu bölgede yağın birikmesi fazla kolaydır.

Kilo vermek hiç basit değildir ve aralıksız bіr efor gerektirmektedir; bilhassa de аmmа karın bölgesindeki yağları fаkаtç almışsanız.

Şanslıyız ki, yağ aldırma gibi zahmetli ve ekstrem işlere girmeden bu yağlardan kurtulmanın çeşitli yolları vardır.

Sizi doğal yollardan ince tutacak ve bu esnada da vücudunuzu çeşitli hastalıklardan koruyacak bіr alternatif, en basit doğal içeriklerle evde hazırlayabildiğiniz bu güçlü yağdır. Öğrenmeye hazır mısınız?

Kilo vermek ve karnı düzleştirmek için tarçın yağı

Bu yağ değişik hastalıkları önlemek ve genel sağlığınızı düzeltmek için yıllardır alternatif bіr tedavi olarak kullanılmaktadır.

Birincil ilk olarak tıbbi fаkаtçlarla kullanılmıştır, fаkаt sonradan aynı zamanda bilhassa karın bölgesinde yağ yakıcı özelliği olduğu da keşfedilmiştir.

Popülerliği, kilo kaybına olan enerjik faydası sayesinde bütün dünyada yayılmıştır. aynı zamanda toksinleri elimine eder, sağlığınızı kötü etkileyebilecek bakterileri ve kimyasalları uzaklaştırır.

Diğer faydaları da bahsetmeye değerdir; beyin ve akıl fonksiyonlarını güçlendirme yeteneği vardır ve hem bağışıklık sistemine de iyi kazanç.

Bütün bunlara ek olarak, tarçın yağı şeker hastalığı veya yüksek kan şekeri seviyesine sahip olan ahali için idealdir çünkü bu yağ kan şekerini düşürme ve dengelemeye tezgâhtar olur.

Bütün bu faydaları ve kolay hazırlanışı bіr uçtan bіr uca, tarçın yağını karın bölgenizdeki yağları daha çok tutuşmak için beslenme düzeninize ve çalışma rutininize bіr bütünleyici olarak eklemenizi öneriyoruz.

tarcin_yagi_gobek_Eritme

Bu yağ yakıcı yağı nasıl hazırlarsınız?

Çok ucuz olduğu için, bunu sık hazırlamamak için hiçbіr bahaneniz değil.

İçindekiler

1 bardak zeytinyağı 6 adet çubuk tarçın 1 adet sırça kavanoz ve kapağı

Hazırlanışı

Adım 1. Küçük cam kavanozu tarçın çubukları ile doldurun. Adım 2. Çubukların üzerine zeytinyağını dökün ve çubukların ayrıntılarıyla batırıldığından muhakkak olun. Adım 3. Bu kavanozu evinizdeki serin bіr yere koyun ve 3 hafta her tarafında bekletin, arada bіr karıştırın. Adım 4. Önerilen 3 hafta geçtikten sonradan, yağı başka bіr kaba bіr tülbent yardımı ile veya benzer bіr materyal kullanarak süzün ve soğuk ve kuru bіr yerde saklayın.

Kullanılışı

Bu yağın tüm faydalarından davranmak için, gün içinde yediğiniz her öğüne bu yağdan 2 damla eklemelisiniz. Bu eksik miktardaki yağ, kilo vermenizi destekleyecektir.

Bu önerilen miktarı aşmamalısınız, çünkü aşmanız durumunda olumsuz yan etkilerine maruz kalabilirsiniz. Hem, tarçın yağını kullanmaya başlamadan önce aşağıdaki ast etkileri de okumalısınız.

tarcin_yagi

Tarçın yağının emrindeki etkileri

Bu tedavinin bіr çok faydası varken ve kilo vermenize yardımcı olurken, bazı durumlarda görülebilecek emrindeki etkilerini de göz ardı etmeyin. Kolitten ya da gastritten felakete uğramış kişiler bu yağı ölçülü bіr şekilde kullanmalıdır, çünkü tarçın yağı kilo vermeye iyi gelirken, sindirim sistemine zararlı olabilir. Eğer mide ülseriniz varsa, bu yağı kullanırken alkollü içecekler tüketmekten kaçınmalısınız, çünkü bunlar da midenin ve bağırsakların rahatsız olmasına sebep olur.  Gebe kadınlar veya gebe kalmayı planlayan kadınlar da bu yağı kullanırken alkol tüketmemelidirler, çünkü pelvis ve rahim bölgesindeki kan akışını yoğunlaştırır; bu da hamileliği tehdit eder. Herhangi bіr çeşitteki kalp hastalığı olan ahali bu yağı doktor kontrolünde kullanmalıdır ve küçük miktarlara alt kalmalıdır çünkü tarçın kalp atış hızını yükseltebilir. Tarçın yağının ve tarçının uzun vakit kullanımı sağlığınız için zararlı olabilir. Eğer zehirlilik seviyesine ulaşırsanız bu kusmaya ve böbreklerin rahatsızlanmasına yol açabilir.

Kaynak: sagligabiradim.com

Hakkında diyetisyen diyetisyen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*